O mnie

Bartek "Orzeu" Orłowski - nauczyciel gry na ukulele

Muzykuję od dziecka. Ukulele to nie tylko moja pasja i praca, ale również sposób na odpoczynek, droga do spokoju ducha i wyciszenia.

Jako pierwsza osoba w Polsce zdecydowałem się dołączyć do społeczności nauczycieli gry na ukulele, certyfikowanych przez James Hill Ukulele Initiative.

Realizacja nagrań w studiu, po obu stronach szyby oraz scena współdzielona z szajką tworzącą grupę "Chorzy", to moje wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i z dźwiękiem.

Czasem udzielam się w teatrze jako kompozytor muzyki, częściej jako edukator w pracy z dziećmi i młodzieżą. Lubię las, edukację wolnościową i paralotnie.

Uważam, że muzykowanie jest dla każdego. Ukulele jest niewielkie, przenośne, wdzięczne i wszechstronne. W kategorii narzędzi, za pomocą których możemy osiągnąć niejeden cel w edukacji muzycznej nie ma sobie równych.

Oprócz tego, że jest całkiem "cool" - jest instrumentem niedocenianym, a jednocześnie pozwalającym zanurzyć się głęboko w muzyczne meandry. Daje solidne podstawy edukacji muzycznej - a przede wszystkim satysfakcję - uczniom w każdym wieku.

Mam misję, która przeplata się z marzeniem, aby (wzorując się na doświadczeniach kanadyjskich przyjaciół) ukulele stało się podstawowym instrumentem na szkolnych lekcjach muzyki .

Chcesz uczyć się ze mną? Sprawdź gdzie uczę

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie